דרישות פוליטיות

כמו שאפשר לדמות בזמן שקוראים וחושבים על מה שנכתב, אנו מדברים על אנרגיה שמייצגת ערך. זו משמעותה של שירות הדורש מאמץ ומחייבת זמן ותשומת לב, שמראה לה בתגמול כפי שהיא פועלת כיום בכל תפקיד בעולם.

כל מטבע מייצג ערך, כי הוא מציין פעולה, וערך זה צריך להתבטא במציאות. לכן, זה עליך לשתף פעולה. אחרת תהיה צורך ליצור כלכלה מקבילה חדשה, דומה לביטקוין, שבה האנרגיה מתודדדת דרך עיבוד מידע במחשבים. במקרה שלנו, זה תוקף על מעבדי אנוש. זה נשאר ביטוי מספרי פשוט ש"הרבה אנשים מעריכים כערך," וכמו בביטקוין או ביישום זה, זה דיגיטלי בלבד, ולכן אפשר להביע אותו באמצעות אנרגיה (חשמל).

אנשים לא ירוויחו ביטקוין, שיוכל להיות יתרוני, מאחר וביטקוין אחד מייצג בעצם יותר מ-20,000 יורו. אך זה יכול להיות משהו דומה, שמאפשר לאנשים לבצע פעולה שמועילה לאחרים בכל חודש ולחיות חיים נוחים יותר. האנרגיה שנוצרת על ידי כל אדם בשימוש בפתרון הזה לא תהיה פחותה מ-10 יורו. ערך של 1 יורו ניתן להציע בקלות כ"תרומה לצדקה" ברחוב על ידי אזרחים שאינם נציגים רשמיים של המדינה או הממשלה אך משלמים מסים כדי להבטיח שמצבים כאלה ייפתרו. לכן, המדינה והממשלה כבר חייבים, מאחר ואנשים אלו שמעבים תכניות מוגבלות לשמור על קיומם ואיכות החיים שלהם, משחקים תפקיד חשוב בספק ההשקעה במטרת לרכוש מטבע או טובה שמטרתו לעודד היישומון הזה. זה חלק מחובות האזרח שגורמות לזכויות אזרח.

החובה שבהקיומך כתפקיד בחברות היא להבטיח שגם אנשים ישולמו וייתנו ביטחון. המצב הזה מאפשר לך לרווח יותר דרך פיתוח הכלכלה של המדינה והחברה בכלל, שתלויה אך ורק בחינוך ובמדע, התוצאה של תשומת הלב ופיתוח ה"רגש," המייצרים פתרונות תועלתיים עבור שאר האוכלוסייה.

כבאים, משטרה, ובתי חולים

שירות פעולה ציבורית שדורש את שירותיך מתבצע על ידי האוכלוסייה המקומית בלבד. השירות הזה מאפשר לאזרח להעביר מצב בזמן אמת עם מיקום GPS דרך וידאו, מאפשרת לך לנתח את הנושא ולהגיע מוכנים למקום.

חשוב לזכור כי האזרח שסיפק שירות ציבורי זכאי לביטוי מספרי המייצג ערך.

בנוסף, האינטראקציה שלך בשטח עשויה גם לתת תוצאות מרובות, במובן שאזרח יכול להעריך את ההיבטים החברתיים שבביצועיך.